Menu
Obec Budimír
Budimír
rozšírené vyhľadávanie
RSS Mapa webu

Komisie

Komisie zriaďuje ako stále alebo dočastne poradné, iniciatívne a kontrolné orgány obecné zastupiteľstvo. Sú zložené z poslancov obecného zastupiteľstva a z obyvateľov obce zvolených obecným zastupiteľstvom z radov odborníkov.

 

Volebné obdobie 2022-2026

  1. Komisia na ochranu verejného záujmu :

Predseda – Ing. Jozef Szamosi

Členovia – z radu poslancov – Roman Tomasch,   Jozef Chovan

  1. Komisia na vybavovanie sťažností a na ochranu verejného poriadku :

 Predseda – Roman Tomasch

 Členovia – z radu poslancov – Jaroslav Lukáč,    Jakub Dobranský                  

  1. Finančná komisia a komisia územ.plánovania, rozvoja obce a život.prostredia :

          Predseda – Ing. Agáta Hovancová

          Členovia – z radu poslancov – Ing. Daniel Bavoľár,  Roman Tomasch,                                                  Jakub Dobranský, Jozef Chovan,  Ing.Zuzana Kšenžighová, Jaroslav Lukáč,                                  Mgr. Janka Majcherová,  Ing. Jozef Szamosi                                

  1. Športová a kultúrna komisia :

        Predseda – Mgr. Janka Majcherová

            Členovia – z radu poslancov – Ing. Daniel Bavoľár,  Roman Tomasch,                                                       Jakub Dobranský,  Ing. Agáta Hovancová, Jozef Chovan,                                                                  Ing.Zuzana Kšenžighová,  Jaroslav Lukáč, Ing. Jozef Szamosi  

            Členovia  - z radu občanov   – Ing. Žofia Teplická , Jaroslava Lukáčová,                                                                                             Ľudmila Majcherová,  Ing. Stanislav Pusta

 

Volebné obdobie 2018-2022

Komisia na ochranu verejného záujmu :

  • Predseda: Ing. Jozef Szamosi
  • Členovia: 
    •  z radu poslancov : Jana Hudáková, Bc. Matúš Beluš

Športová komisia, komisia na vybavovanie sťažností a na ochranu verejného poriadku :

  •  Predseda: Bc. Matúš Beluš
  • Členovia: 
    •  z radu poslancov: Jaroslav Lukáč, Jozef Chovan
    •  z radu občanov:   Jozef  Majcher,  Pavol Majcher

Finančná komisia a komisia územného plánovania, rozvoja obce a životného prostredia :

  •  Predseda: Ing. Agáta Hovancová
  •  Členovia:
    • z radu poslancov: Ing. Jozef  Szamosi, Mgr. Tomáš Pusta
    • z radu občanov: Ing. Monika Halásová

Kultúrna komisia :

  •  Predseda: Mgr. Janka Majcherová
  •  Členovia:
    • z radu poslancov: Jana Hudáková, Ing. Agáta Hovancová, MUDr. Marta  Bavoľárová,  Jaroslav Lukáč
    • z radu občanov: Ing.Žofia Teplická ,  Monika Belušová, Jaroslava Lukáčová

Volebné obdobie 2014-2018

Finančná komisia a komisia územného plánovania:

Predseda: Helena Biacovská

  • z radu poslancov - Jaroslav Lukáč,  Jozef Chovan, Ing. Jozef Szamosi
  • z radu občanov - Ing. Agnesa Dolná, Ing. Agáta Hovancová, Ing. Drahoslava Kánová, Jarmila Kánová, Miroslav Mako, Ing. Miroslav Orság, Ing. Erik Surgent, Miroslav Grega

Komisia na vybavovanie sťažností a komisia na ochranu verejného poriadku

Predseda: Jana Hudáková

  • z radu poslancov - Alžbeta Jedináková, Matúš Beluš
  • z radu občanov - JUDr. Tomáš Tajták, Jaroslav Lukáč, Ing. Pavol Kobulnický, Ing. Stanislav Pusta

Komisia na ochranu verejného záujmu

Predseda: Ing. Jozef Szamosi

  • z radu poslancov - Matúš Beluš, Alžbeta Jedináková

Kultúrna a športová komisia

Predseda: Alžbeta Jedináková

  • z radu poslancov - Jana Hudáková, Mgr. Angela Pustová, Bc. Dominika Kánová, Helena Biacovská
  • z radu občanov - Martin Dancák,  Vladimír Grega, Ing. Stanislav Pusta

Volebné obdobie 2010 - 2014

Komisia na ochranu verejného záujmu: predseda – Mgr. Orság Jakub

  • z radu poslancov – Imrich Boldižár
  • z radu občanov – JUDr. Tomáš Tajták

Komisia na vybavovanie sťažností: predseda – Jana Hudáková

  • z radu poslancov – Matúš Beluš, Alžbeta Jedináková, Juraj Slivka
  • z radu občanov – JUDr. Tomáš Tajták

Finančná komisia: predseda – Imrich Boldižár

  • z radu poslancov – Ing. Agnesa Dolná, Juraj Slivka
  • z radu občanov – PaedDr. Jana Bavoľárová, Marta Maková

Kultúrna komisia: predseda – Alžbeta Jedináková

  • z radu poslancov – Helena Biacovská, Jana Hudáková
  • z radu občanov – Angela Pustová, PaedDr. Iveta Kolcúnová, Božena Kajňáková

Športová komisia: predseda – Helena Biacovská

  • z radu poslancov – Alžbeta Jedináková, Miroslav Grega
  • z radu občanov – Ing. Peter Nickel, Marek Kicko, Vladimír Grega, Ing. Daniel Bavoľár

Komisia na ochranu verejného poriadku: predseda – Matúš Beluš

  • z radu poslancov – Jana Hudáková
  • z radu občanov – Andrej Tomko ml., Ing. Pavol Kobulnický

Komisia územného plánovania, rozvoja obce a životného prostredia: predseda – Juraj Slivka

  • z radu poslancov – Miroslav Grega
  • z radu občanov – Ondrej Kotuľa, Miroslav Mako

Samospráva

Zverejňovanie

1

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
29
1
30
1
1
1
2
1
3
1
4
1
5
1
6
1
7
1
8
1
9
1
10
1
11
1
12
1
13
1
14
1
15
1
16
1
17
1
18
2
19
1
20
1
21
1
22
1
23
1
24
1
25
1
26
1
27
1
28
1
29
1
30
1
31
1
1
2
2
1

Plánované odstávky

Plánované odstávky v obci

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Virtuálne cintoríny

Budimír na YouTube

Hospodárenie obce

Plocha pre reklamu

obic  obic.sk

naša chyža

    

    

Mobilná aplikácia

Aktuálne informácie od nás
Priamo vo vašom telefóne
Viac o aplikácii
Stiahnite si našu mobilnú aplikáciu na

Toryský mikroregión

Natur-Pack

banner

Liga proti rakovine

Liga proti rakovine - informácie!

 

 

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:2
DNES:157
TÝŽDEŇ:157
CELKOM:1138107