Obec Budimír
Budimír
rozšírené vyhľadávanie

OZNAM PRE ZÁUJEMCOV O OČKOVANIE

Aj v najbližších dňoch budú mať všetci záujemcovia o očkovanie možnosť dať sa zaočkovať bez predchádzajúcej registrácie.

Aj v najbližších dňoch budú mať všetci záujemcovia o očkovanie možnosť dať sa zaočkovať bez predchádzajúcej registrácie. Očkovanie pre deti vo veku od 12 do 18 rokov bude možné v každom kraji a jednodávkovou vakcínou Janssen sa bude očkovať v Bratislave, Trnave, Nitre, Žiline, Rožňave, Košiciach aj v Spišskej Novej Vsi. Záujemcom stačí mať so sebou občiansky preukaz a preukaz poistenca.

Očkovanie bez registrácie je možné vo všetkých ôsmich krajoch. Vakcínou AstraZeneca sa bude očkovať v Banskej Bystrici, Janssenom v piatich krajoch a vakcíny Pfizer a Moderna sú pripravené pre záujemcov v každom kraji.

Počas víkendu sa mladí záujemcovia o očkovanie, vo veku od 12 do 18 rokov, môžu dať zaočkovať v Košiciach a v Bratislave, vo všetkých ostatných miestach sú vakcinačné centrá otvorené počas pracovného týždňa

Kompletný zoznam miest a časov, kedy môže verejnosť využiť očkovanie bez registrácie, nájdete tu:

Pokračuje očkovanie v ambulanciách a do obcí smerujú aj výjazdové očkovacie tímy. Očkovanie je najúčinnejším nástrojom proti ochoreniu Covid-19 a štát ho každému záujemcovi poskytuje bezplatne.

Zároveň vám v súvislosti so zmenou rozdelenia okresov od pondelka 6. septembra 2021 dávame do pozornosti webovú aplikáciu www.automat.gov.sk, prostredníctvom ktorej sú pre ľudí v prehľadnej forme k dispozícii aktuálne platné opatrenia v jednotlivých okresoch.

Dátum vloženia: 13. 9. 2021 11:59
Dátum poslednej aktualizácie: 13. 9. 2021 12:00

Udalosti v obci

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Budimír na YouTube

Hospodárenie obce

Plocha pre reklamu

obic  obic.sk

naša chyža

Aktuálne informácie od nás
Priamo vo vašom telefóne
Viac o aplikácii
Stiahnite si našu mobilnú aplikáciu na

Toryský mikroregión

Natur-Pack

Triedený zber NATUR PACK

Liga proti rakovine

Liga proti rakovine - informácie!