Prieskum spokojnosti cestujúcej verejnosti

Vážení občania!

Spoločnosť Eurobus a. s. a Zväz autobusovej dopravy realizuje prieskum spokojnosti cestujúcej verejnosti na základe zberu dotazníka, ktorý by mal poukázať na pohľad cestujúcej verejnosti vo verejnej doprave na dostupnosť, obslužnosť a hlavne možnosti dopravy z a do obcí.

Prieskum spokojnosti cestujúcej verejnosti

Rodičovská kategória: Pre obyvateľov

Vážení občania!

Spoločnosť Eurobus a. s. a Zväz autobusovej dopravy realizuje prieskum spokojnosti cestujúcej verejnosti na základe zberu dotazníka, ktorý by mal poukázať na pohľad cestujúcej verejnosti vo verejnej doprave na dostupnosť, obslužnosť a hlavne možnosti dopravy z a do obcí.

Touto cestou žiadame o vyplnenie dotazníkov a následne o odoslanie vyplnených dotazníkov obci Budimír, 044 43 Budimír 19 a to najneskôr do 16.10.2014, alebo e-mailom na adresu podatelna@obecbudimir.eu, aby obec Vaše názory mohla postúpiť uvedeným spoločnostiam.

Cieľom je zistiť skutočné preferencie, ktorý okruh dopravy je najpoužívanejší, a z akých dôvodov (vzdialenosť zastávky, ponuka spojov, cena cestovného a pod.)

Ďakujeme Vám vopred za Váš čas na vyplnenie a odovzdanie dotazníka. Pomôže to k ďalším krokom pri presadzovaní Vašich záujmov a rozvoju dopravných služieb.

Za Eurobus: Ing. Ľubomír Gerši - generálny riaditeľ

Za ZAD: Ing. Peter Pobeha - predseda Zväzu autobusovej dopravy