Zber elektroodpadu sa bude konať 28.01.2015

Elektroodpad sa bude v obci zbierať 28. januára 2015. Zber bude vykonávať spoločnosť H+EKO.

Spoločnosť H+EKO, spol. s r.o. uskutoční v obci

zvoz nefunkčných elektrospotrebičov

Staré a nefunkčné práčky, chladničky, mrazničky, sporáky, rúry na pečenie, televízory, rádia, počítače, tlačiarne, kalkulačky, vysávače, žehličky, fritézy, hriankovače, svietidlá, batérie, rôzne malé domáce elektrospotrebiče, telefónne prístroje, mobily, vŕtačky, kosačky a mnoho iných veľkých aj malých nefunkčných elektrospotrebičov netreba nikde nosiť.

Stačí ak elektrické spotrebiče necháte na dostatočne viditeľnommieste pred svojou bránou. V snahe zabrániť neoprávnenému rozoberaniu a následnému neporiadku v obci, je možné nechať nefunkčné elektrické spotrebiče aj na Vašom pozemku za bránou. V takomto prípade je však potrebné dostatočne viditeľne označiť bránu farebnou zástavkou pre lepšiu viditeľnosť (stačí kus nejakej farebnej látky), alebo nahlásiť presnú adresu na Obecný úrad, kde sa elektroodpad nachádza.

V prípade potreby sú pracovníci spoločnosti H+EKO pripravení pomôcť pri vynesení rozmernejších alebo ťažších spotrebičov všetkého druhu priamo z pivníc, dvorov, garáži alebo povál.

Zvoz sa uskutoční:

28. 1. 2015

o 10:00 hod.

Využite možnosť bezplatného odvozu starých a nefunkčných elektrospotrebičov, ktoré Vám doslúžili a len zaberajú miesto v domácnosti.

Ďakujeme, že sa staráte o čistotu životného prostredia.

Informácie vám radi poskytneme aj na www.heko.sk alebo na tel. č.: +421 915 492 511, +421 55 674 87 77

Dátum vloženia: 20. 1. 2015 0:00
Dátum poslednej aktualizácie: 20. 1. 2015 0:00