Petícia - STOP spaľovni odpadov v Drienove!

Stop spaľovni v Drienove!

Vážení občania,
keďže petícia proti plánovanému zámeru výstavby spaľovne v areáli bývalej kafilérie v katastri obce Drienov z roku 2019 nám nepomohla zastaviť tento zámer, spustili sme petíciu znova s názvom STOP spaľovni odpadov v Drienove!

Petičné hárky nájdete na verejne dostupných miestach v obci Drienov a v okolitých obciach, ktoré prejavili záujem zapojiť sa do tejto petičnej akcie. Zároveň bude prebiehať zber petičných podpisov prostredníctvom dobrovoľníkov a členov petičného výboru osobne u vás doma. Ďalšou možnosťou ako budete môcť prejaviť svoj nesúhlas s výstavbou tejto spaľovne je možnosť online a podpísať sa tak elektronicky.

Upozorňujeme všetkých občanov, ktorí sa podpíšu osobne na petičné hárky, aby sa už nepodpisovali pod online petíciu. Alebo naopak, kto sa už podpísal elektronicky, nemôže sa už podpísať osobne na petičný hárok. Bola by tak jedna osoba podpísaná duplicitne a takýto dvojitý podpis by bol neplatný. Ďakujeme za porozumenie!

Zároveň vás týmto pozývame na verejný protest a vyslovenie nesúhlasu s týmto plánovaným zámerom. Verejné protestné zhromaždenie sa bude konať dňa 13.7.2022, t. j. v stredu, v čase od 19:00 do 21:30 hodine na futbalovom ihrisku v Drienove. Zastavme spoločne výstavbu spaľovne!

Stop spaľovni v Drienove!

Dátum vloženia: 11. 7. 2022 14:17
Dátum poslednej aktualizácie: 11. 7. 2022 14:32