Menu
Obec Budimír
Budimír
rozšírené vyhľadávanie
RSS

Психологічна допомога

Психологічна допомога
KRÍZOVÁ LINKA PSYCHOLOGICKEJ POMOCI V UKRAJINČINE ????

👉 www.krizovalinkapomoci.sk. 👈

✅ 0800 500 888 - Наша телефонна кризова лінія є безкоштовною, тому з Вас не стягуватиметься плата за зв’язок з нею.

Як вам допоможе звернення на кризову гарячу лінію?

Кризова гаряча лінія пропонує вам анонімне та безпечне місце для спілкування та обміну почуттями. Поділіться своїми думками та почуттями , і це може зменшити стрес, заспокоїти сильні емоції та надати полегшення.

Лінія допомоги у кризових ситуаціях пропонує на вибір 2 засоби допомоги – телефон та електронна пошта. Вибір найближчого способу спілкування може сприяти підвищенню комфорту та відчуття безпеки під час спілкування. Розмова з експертом може дати вам потрібну інформацію чи іншу точку зору.

Ми тут для вас! Спілкуючись з фахівцем, ви точно не зіткнетеся з насмішками чи недооцінкою ситуації. Ми хочемо, щоб ви почували себе краще.

Що станеться, якщо я напишу електронний лист на Кризову Гарячу лінію?

 1. Зв’язатися з експертами можна за електронною адресою ukrajina@ipcko.sk. Ми гарантуємо конфіденційність від наших співробітників (за винятком інформації, що стосується злочинів).
 2. Ми дбаємо про те, що ми надаємо вам необхідну допомогу, тому рекомендуємо вам повторно перевірити введені вами адреси електронної пошти, оскільки ми не зможемо відповісти на вашу електронну пошту, якщо вони неправильні.
 3. Ваша електронна пошта буде відображатися лише в нашій скриньці електронної пошти, і навпаки, відповідь від нас відображатиметься лише у вашій скриньці електронної пошти.
 4. Ваш електронний лист надійде до одного з професійних підготовлених співробітників служби підтримки електронної пошти.
 5. Ви повинні отримати відповідь на свою електронну пошту не пізніше 24 годин.

Що робити, якщо я не отримав відповіді на свою електронну пошту?

Працюючи з технологіями, ми також повинні визнати можливість їх відмови. Якщо ви не отримаєте відповіді зі своєї електронної пошти протягом 24 годин, будь ласка, переконайтеся, що ви ввели правильну адресу електронної пошти під час надсилання, якщо у вас не переповнена скриньки електронної пошти, чи наша електронна пошта не була відправлена до спаму чи інших папок у вашій поштовій скриньці. . Якщо ви не знайшли помилку під час перевірки, спробуйте надіслати нам електронний лист ще раз. Якщо ви все ще не отримали відповіді, зв’яжіться з нами за адресою ipcko@ipcko.sk. Ми хочемо, щоб ви отримали відповідь, яка вам необхідна !

Принципи електронної допомоги

Відповідь по електронній пошті є однією з форм допомоги, яку надає наша Кризова лінія. Електронний лист можна надіслати зі своєї електронної пошти на адресу ukrajina@ipcko.sk. Ми відповімо на вашу електронну пошту протягом 24 годин.

До психологічної допомоги електронною поштою застосовуються Умови використання та Кодекс етики кризової лінії. Звертаючись до нашого співробітника на кризовій лінії електронної пошти, ви автоматично погоджуєтесь з умовами.

Що станеться, якщо зателефонувати на гарячу лінію?

 1. Наша телефонна кризова лінія є безкоштовною, тому з Вас не стягуватиметься плата за зв’язок з нею.
 2. Після набору номеру 0800 500 888 Ви спочатку почуєте автоматичне вітальне повідомлення, а потім ми автоматично перенаправимо Вас до співробітника, який зараз надає допомогу по телефону.
 3. Ви почуєте класичний рінгтон при з’єднанні зі співробітником.
 4. Якщо лінія зайнята, Ви почуєте один із автоматичних записів, який повідомить про стан лінії або порекомендує подальші дії.
 5. На Ваш дзвінок відповість досвідчений , професійний працівник гарячої лінії.
 6. Співробітник зустріне Вас на лінії, представиться і запитає чим допомогти.
 7. Від вас залежить, про що Ви хочете поговорити, на які питання шукаєте відповіді і якою інформацією хочете поділитися з працівником гарячої лінії. Працівник лінії вислухає Вас, спробує розібратися у Вашій ситуації, надасть вам підтримку та супроводжуватиме на шляху до можливого вирішення.

Що робити, якщо я не можу зателефонувати на гарячу лінію?

Іноді (особливо при великій кількості абонентів) буває важко зв’язатися з нашими співробітниками вперше. Ми робимо все можливе, щоб відповісти на всі дзвінки на лінію , збільшуючи наші можливості. Цілком нормально кілька разів звертатися на лінію або тим часом спробувати інший вид допомоги (електронна пошта ukrajina@ipcko.sk).

Принципи телефонного консультування

До психологічної допомоги по телефону застосовуються закони Етичного Кодексу лінії телефонної довіри. Звертаючись до нашого співробітника по телефону Crisis Line, Ви автоматично погоджуєтесь з умовами. Телефонні контакти не відстежуються. Короткий запис розглянутої проблеми та проведеного втручання зберігається під час кожної розмови лише для статистичних цілей.

💙 „K dispozícii na nej bude v prvých dňoch 8 psychológov hovoriacich ukrajinským jazykom. Ich počet sa bude postupne rozširovať, už o pár dní by ich malo byť 13. Linku chceme postupne rozširovať aj o ďalšie formy pomoci, dnes je dostupná pomoc aj cez email ukrajina@ipcko.sk.,“ povedal Marek Madro, psychológ a riaditeľ združenia IPčko, v spolupráci s ktorým sme linku rozbehli.  

 

💛 „Psychosociálna podpora je v týchto dňoch absolútne kľúčová. Tešíme sa preto zo spolupráce s odborníkmi z IP-čka. Naše aktivity budeme v nasledujúcich dňoch rozširovať aj do ďalších lokalít, v ktorých budú potrebné, aby sa dostali k čo najviac ľuďom,“ dodáva naša riaditeľka Andrea Najvirtová.

 

👀 Viac sa dočítate v tlačovej správe na našom webe: https://clovekvohrozeni.sk/ipcko-clovek-v-ohrozeni-a-orange-spustili-krizovu-linku-v-ukrajinskom-jazyku/

 

Dátum vloženia: 15. 3. 2022 12:34
Dátum poslednej aktualizácie: 15. 3. 2022 12:44
Autor: Správce Webu

Udalosti v obci

Zverejňovanie

1

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
25
1
26
1
27
1
28
1
29
1
30
1
1
1
2
1
3
1
4
1
5
1
6
1
7
1
8
1
9
1
10
1
11
1
12
1
13
1
14
1
15
1
16
1
17
1
18
1
19
1
20
1
21
1
22
1
23
1
24
1
25
1
26
1
27
1
28
1
29
1
30
1
31
1
1
1
2
1
3
1
4
1
5
1

Plánované odstávky

Plánované odstávky v obci

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Virtuálne cintoríny

Budimír na YouTube

Hospodárenie obce

Plocha pre reklamu

obic  obic.sk

naša chyža

    

   

Mobilná aplikácia

Aktuálne informácie od nás
Priamo vo vašom telefóne
Viac o aplikácii
Stiahnite si našu mobilnú aplikáciu na

Toryský mikroregión

Natur-Pack

banner

Liga proti rakovine

Liga proti rakovine - informácie!

 

 

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:2
DNES:209
TÝŽDEŇ:209
CELKOM:1083569